عیادت مسئولان عالی قضایی استان اردبیل از جانبازان معزز بستری در بیمارستان شهید پاریاب اردبیل

به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه جمعی از مسئولان و کارکنان تشکیلات قضایی استان با حضور  در  بیمارستان شهید پاریاب اردبیل با جانبازان معزز بستری در بیمارستان دیدار نمودند.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل حجت الاسلام قاصدی در دیدار و عیادت از جانبازان بستری در بیمارستان ایثار شهید پاریاب اردبیل گفت : استقلال و غرور ملی و جایگاه ما در دنیا از شهدا و ایثارگران است . جانبازان عزیز ولی نعمتان ما هستند و به گردن ملت حق دارند و ما باید در هر در فرصتی از این سرمایه های عظیم نظام اسلامی زیارت و دیدار کنیم. وی با بیان اینکه دیدار از خانواده های شهدا و جانبازان سبب تقویت روحیه و انگیزه خدمت بیشتر به جامعه و مردم می شود، بیان کرد: باید بدانیم هر چه داریم از شهدا ی والامقام و جانبازان عزیز است و این موقعیت ها و پست و مقام ها در سایه ایثارگری های همین جانبازان به دست ما رسیده است. در ادامه ایشان آمادگی خود و مجموعه قضایی را آماده ارائه خدمت و حل مشکلات جانبازان عزیز اعلام نمودند. در این دیدار مدیر کل محترم بنیاد جناب آقای علی منصور لکورج و آقای  فرزاد بایرامی رئیس بیمارستان میهمانان را همراهی و توضیحاتی در خصوص  نحوه ارائه خدمت به جانبازان ارائه نمودند.

 

Learn to play poker How To Play Poker and the best poker site is party poker

یادداشت هفته

شهدا از نگاه  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی

ادامه مطلب...
Copyright © 2016 , ArtaData.ir. All Rights Reserved
کلیه حقوق و مطالب این سایت متعلق به بیمارستان ایثار شهید پاریاب می باشد و هر گونه اقتباس یا برداشت از آن با ذکر ماخذ بلامانع می باشد